הבית החברתי – נעים להכיר

התגבשנו סביב ביטול האגרה ולמדנו, שביחד – יש לנו כוח! עכשיו, לקראת האתגרים הבאים – יוקר המחיה, חינוך, שוויון – מקימים בית חדש, תקווה חדשה, הבית החברתי.

בואו להיות החברים הראשונים והצטרפו: טופס הרשמה לבית החברתי - החזית החברתית הגדולה נגד יוקר המחיה. 

המאבק הציבורי לביטול האגרה הצליח פעמיים. ראשית, בזכות הלחץ המאורגן וההתמדה שלנו, התחייבה הממשלה לבטל את האגרה ואנחנו נוודא שהחלטה זו תיושם.

שנית, במהלך המאבק, התגבשנו ביחד מעל 85,000 פעילים בעמוד המאבק "מבטלים את אגרת הטלוויזיה" ומצאנו מחדש את התקווה, כי ניתן עדיין לשנות דברים במדינה. ביחד, יש לנו כוח ואנחנו נערכים לקראת האתגרים הבאים – הצטרפו והשפיעו.

הבית החברתי – נעים להכיר

חברנו יחד, ישראלים מכל קצוות הארץ ומכל קבוצות האוכלוסיה, שמנו בצד נושאים מפלגים, והצלחנו לפעול למען מטרה משותפת. התחלנו עם המאבק הציבורי לביטול האגרה, אשר צבר תאוצה וכנגד כל הסיכויים, הביא להישג של החלטה על ביטול האגרה. אנחנו ממשיכים לעקוב וללחוץ עד ליישום ההחלטה.

עכשיו, עם תקווה חדשה, אנחנו מתארגנים לקראת האתגרים הבאים, המשותפים לציבור הרחב בישראל ואין להם ייצוג הולם. אנחנו מתעוררים ולוקחים אחריות. אף אחד אחר לא יעשה זאת במקומנו. הצטרפו והזמינו חברים להצטרף.

ביחד, נרכיב את החזית החברתית הגדולה בישראל ונשפר את מציאות החיים בישראל.

יש לכם פייסבוק? לחצו על הקישור לעמוד ותנו שם לייק בבקשה: הבית החברתי בפייסבוק.

מאבקים ראשונים של הבית החברתי

פעילי הבית החברתי שואפים לשנות את מציאות החיים בישראל במגוון נושאים המשותפים לציבור הרחב, עם החזית החברתית הגדולה נגד יוקר המחיה. יצאנו לדרך עם שלושה מאבקים (אפשר ללחוץ על הקישורים לפרטים נוספים):

1. מבטלים את האגרה

2. מורידים את מחיר החשמל

3. מורידים את מחיר המים

* שני הנושאים האחרונים מאוחדים תחת מחאת החשמל והמים.

מה הצעד הבא?

יצאנו לדרך. יגידו לנו שאין סיכוי, ינסו להוציא לנו את הרוח מהמפרשים… זה לא יהיה קל, אבל צריך להתחיל במשהו. כל מסע גדול מתחיל בצעד אחד. הנה אנחנו צועדים אותו. כרגע, הכי חשוב זה להזמין עוד חברים. בקרוב, נתחיל בפעולות נוספות ולא נוותר על הבית שלנו.

בואו להיות החברים הראשונים דרך טופס ההרשמה.

מי עומד מאחורי הבית החברתי?

כולנו. אנחנו קבוצת ענק של אנשים עם הרבה משותף. רק בעמוד הפייסבוק שלנו "מבטלים את אגרת הטלוויזיה" חברים כבר למעלה מ- 85,000 איש! בין יתר האתגרים, נמצא גם את האנשים הנכונים לעמוד בקדמת הבמה. מייסד המאבק הוא תומר טרבס.

יצירת קשר עם הבית החברתי

רוצים לעזור? יש לכם רעיונות נוספים? אתם מוזמנים ליצור קשר דרך הטופס בקישור: יצירת קשר עם הבית החברתי.

ישראל צריכה להיות קודם כל בית

הבית החברתי – מי אנחנו?

כולנו. אנחנו קבוצת ענק של אנשים עם הרבה משותף. רק בעמוד הפייסבוק שלנו "מבטלים את אגרת הטלוויזיה" חברים כבר למעלה מ- 85,000 איש! בין יתר האתגרים, נמצא גם את האנשים הנכונים לעמוד בקדמת הבמה. הבית החברתי - נעים להכיר! הבית החברתי

מחאת החשמל והמים

העם דורש להוריד את מחירי החשמל והמים: מחאת החשמל והמים גוברת עם מעל 85,000 פעילים, הדורשים להוריד את מחירי החשמל והמים. יש לנו הצלחה מוכחת במאבק לביטול אגרת הטלוויזיה ואנחנו מלאי תקווה שנצליח להביא לשינוי. מחאת החשמל והמים - קיראו עוד והצטרפו! מחאת החשמל והמים

מבטלים את האגרה

לאחר שנתיים של מאבק, הוכחנו שהתארגנות אזרחית יכולה לשנות את מציאות החיים בישראל, עם קבלת ההחלטה לבטל את האגרה. אנחנו ממשיכים בנחישות עד ליישום ההחלטה. מבטלים את האגרה! הבית החברתי

מורידים את מחיר החשמל

בשמם של 85,000 פעילי "הבית החברתי", נבקש לפנות אל צוות ההיגוי לרפורמה במשק החשמל בבקשה להוסיף לרפורמה מטרת על של שירות ההוגן והורדת מחיר החשמל לצרכן הפרטי בישראל. ביחד, יש לנו כוח! מורידים את מחיר החשמל! הבית החברתי

מורידים את מחיר המים

מחירי המים עולים, כדי לממן מע"מ, משכורות ואת תאגידי המים... די! מחיר המים הגיע עד נפש! אנחנו פונים אל ממשלת ישראל ודורשים לאחד או לבטל את תאגידי המים, כדי להוריד את מחיר המים. עכשיו. ביחד, פעילי הבית החברתי, מורידים את מחיר המים! הבית החברתי